Wesprzyj nas

Wesprzyj działalność Fundacji Kłopotowskiego  Państwa wsparcie pozwoli na jeszcze lepszą realizację celów statutowych naszej Fundacji. Do głównych zadań zaliczamy opiekę nad medialnym dziełem ewangelizacyjnym w diecezji warszawsko-praskiej.

Dostępne formy płatności:

Statut fundacji Pobierz

Regulamin

1. Strona internetowa może udostępniać płatności elektroniczne. Dostępne formy płatności to:

• a. Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro
  • b. Płatności online
  • c. Płatności mobilne BLIK

2. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online drogą elektroniczną jest Blue Media S.A. 3. W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez wpłacającego kartą płatniczą przyjmujący wpłatę dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Wpłacającego.go.